Wróć do Home
Metal Slug: Run!

Metal Slug: Run!

Gry Akcji8,7Wyjdź na ląd tej bezludnej wyspy i wdaj się w walkę z wrogiem, który bezprawnie zajął tę piękną wyspę. Wyłącz z gry wszystkich żołnierzy i zbieraj amunicję, która pojawi się po zlikwidowaniu każdego żołnierza. Im szybciej będziesz strzelać, tym szybciej będzie kończyć się zapas amunicji, więc zbieraj wszystko, co jest de zebrania. Spróbuj jak najdłużej utrzymać się przy życiu i stracić jak najmniej żyć w walce o tę piękną wyspę!
Walka Ludzi Pierwotnych

Walka Ludzi Pierwotnych

Gry Akcji8,9Spróbuj zmobilizować dobrą armię wojska, aby likwidować wszyskich wrogów stających na Twej drodze. Postaraj się, aby na Twoim terenie było bezpiecznie.
Śmiertelne Piranie: Wyspa Skarbów

Śmiertelne Piranie: Wyspa Skarbów

Gry Akcji10Śmiertelna pirania poszukuje jadalnych mieszkańców wyspy! Zlądowała właśnie na magicznej wyspie, której nie ma na mapach świata. Kiedy tylko uda się jej upatrzeć ofiarę, podskakuje w górę atakując. Jeżeli jej się uda to potrafi też zatopić łódkę. Im więcej zje, tym wyżej znajdzie się w łańcuchu pokarmowym. Dopiero kiedy piranii uda się zaspokoić głód będzie można wejść na wyższy poziom!
Piętrzenie 2

Piętrzenie 2

Gry Zręcznościowe8,5Układaj klocki o różnych formach na sobie i uważaj aby budowla się nie zawaliła!
Moja Pyszna Pizza

Moja Pyszna Pizza

Dla Dziewczyn7,0W tej grze klienci mają ochotę na pizzę i mogą ją u Ciebie zamówić. Twoim zadaniem jest przygotować zamówione pizze. Jeżeli będziesz to robić dobrze, klienci będą zadowoleni, a Ty przejdziesz na wyższy poziom. Zadowoleni klienci będą również powracać, co da Ci szansę stworzyć dobrze prosperującą pizzerię. Dużo przyjemności w robieniu pizzy!

Gry - Nowe gry Little Game