Wróć do Home
Laboratorium w Ogniu

Laboratorium w Ogniu

Gry Akcji?W tej grze jesteś naukowcem, który jest w posiadaniu cennych informacji. Twoja baza naukowa jest jednak napadnięta i musisz uciekać. Postaraj się przy tym zwalczyć jak najwięcej wrogich żołnierzy! W misji pomaga Ci jeden żołnierz, którego możesz wyposażyć według własnego pomysłu i dzięki upgradesom, które uda Ci się zebrać na poziomie. Spróbuj zdobyć silną broń, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse przeżycia! Na początku zagrasz w modusie Campaign, a kiedy już będziesz sprawny w grze możesz też wypróbować modus Challenge. W modusie Campaign masz do przejścia 15 poziomów. Na każdym poziomie przeżyjesz inne przygody i czasem będziesz musiał ratować się z niemałych opresji!
Stacja Kosmiczna w Linii Ognia

Stacja Kosmiczna w Linii Ognia

Gry Akcji10Zagraj w tę piękną dalszą część "Laboratorium w ogniu" z serii Strike Force Heroes! Twoja baza zostaje napadnięta i musisz spróbować zbiec. Postaraj się, aby przy tym zgładzić jak najwięcej wrogich żołnierzy! Pomagać Ci będą 'the engineer', 'the mercenary', 'the general', 'the juggernaut' lub 'the sniper'. Samodzielnie możesz wyposażyć swego żołnierza w upgradesy, które zdobywać będziesz na poziomach. Postaraj się zebrać mocną broń, dzięki której zwiększysz swoje szanse na przeżycie! Na początku zagrasz w modusie Campaign, a kiedy będziesz mieć grę bardziej pod kontrolą, możesz wypróbować modus -Challenge. W modusie Campaign masz 15 poziomów. Na każdym poziomie przeżyjesz inne przygody i czasem trzeba będzie ratować się z podbramkowych sytuacji!
Mushroom Madness 3

Mushroom Madness 3

Gry Akcji5,6Śmieszna gra, w której na nieskończonej ilości poziomów należy chronić grzyby przed różnymi stworzeniami, które chcą je nadgryźć. Wyżyj się w tej grze i przede wszystkim uratuj grzyby!
Ciemne Siły

Ciemne Siły

Gry Akcji7,9Zagraj w tę ciekawą grę obronną, która rozgrywa się w przeszłości, w świecie fantazji, daleko stąd. Kiedy kontynent Rivadis zostaje zagarnięty przez wroga, różne narody w częściach granicznych kontynentu zaczynają organizować powstania: w Icedales Cult, w Duchy lub Westaria i w Crimson Horde. Zaczniesz w Westarii, gdzie zamek po zamku zostały zajęte przez zombi, które zamieniają zielony kraj w pustynny obszar, gdzie coraz mniej rośnie i gdzie zaczynają panować głód i upadek. Wstaw swoje siły i nie dopuść do tego, aby wróg zajął jeszcze więcej terenów! Jako drugie państwo jest Crimson Orde w kolejce, a trzecim jest Icedales Cult. Postaraj się, aby ciemne siły zostały usunięte z Rivadis!
Metal Slug: Run!

Metal Slug: Run!

Gry Akcji8,7Wyjdź na ląd tej bezludnej wyspy i wdaj się w walkę z wrogiem, który bezprawnie zajął tę piękną wyspę. Wyłącz z gry wszystkich żołnierzy i zbieraj amunicję, która pojawi się po zlikwidowaniu każdego żołnierza. Im szybciej będziesz strzelać, tym szybciej będzie kończyć się zapas amunicji, więc zbieraj wszystko, co jest de zebrania. Spróbuj jak najdłużej utrzymać się przy życiu i stracić jak najmniej żyć w walce o tę piękną wyspę!
Walka Ludzi Pierwotnych

Walka Ludzi Pierwotnych

Gry Akcji8,9Spróbuj zmobilizować dobrą armię wojska, aby likwidować wszyskich wrogów stających na Twej drodze. Postaraj się, aby na Twoim terenie było bezpiecznie.
Śmiertelne Piranie: Wyspa Skarbów

Śmiertelne Piranie: Wyspa Skarbów

Gry Akcji10Śmiertelna pirania poszukuje jadalnych mieszkańców wyspy! Zlądowała właśnie na magicznej wyspie, której nie ma na mapach świata. Kiedy tylko uda się jej upatrzeć ofiarę, podskakuje w górę atakując. Jeżeli jej się uda to potrafi też zatopić łódkę. Im więcej zje, tym wyżej znajdzie się w łańcuchu pokarmowym. Dopiero kiedy piranii uda się zaspokoić głód będzie można wejść na wyższy poziom!

Gry - Nowe gry Little Game