Wróć do Home
Kup Suknię Ślubną

Kup Suknię Ślubną

Dla Dziewczyn8,6W tej grze masz szansę być właścicielem sklepu. Twją specjalnością są suknie ślubne. W sklepie zjawiają się klienci, a Ty pomagasz im we właściwym wyborze. Obserwuj dobrze jaką suknię klientki chcą przymierzyć i kupić, dzięki temu masz szansę zarobić dużo pieniędzy. Po przejściu kolejnego poziomu, masz szansę kupić nowe suknie ślubne, nowe wnętrza oraz zatrudnić personel. Dzięki temu będzie można obsłużyc jeszcze więcej klientek i zarobić jeszcze więcej gotówki!
Szkoła Riddle 2

Szkoła Riddle 2

Gry Logiczne7,4Lekcja muzyki jest jak zwykle strasznie nudna. Czas więc aby się z niej wydostać.
Kaktus McCoy 2

Kaktus McCoy 2

Gry Przygodowe9,3Po tym jak Kaktus McCoy znalazł zielony kaktus, okazało się, że jest więcej grabieżców w polu widzenia! Dokładnie w momencie, kiedy zaczyna się walka o kaktus, nadciąga wszystko nieczcząca gwoździowa kula. Kaktus McCoy i i nieznana poszukiwaczka skarbów uciekają. Poszukiwaczka skarbów okazuje się być Ellą Windstorm i razem udają się na poszukiwanie skarbów. W kaktusie ukryta jest mapa. Ella pochodzi z plemienia Volados. Nagle para zostaje napadnięta przez bandytów i Kaktus McCoy bedzie musiał udać się dalej sam na poszukiwanie skarbu, ale z mapa w reku!
LEGO Ninjago Rush

LEGO Ninjago Rush

Gry Przygodowe10Zbierz wszystkie miecze i wybierz się na wielki turniej, by stanąć do walki przeciw nieznanym dotąd mistrzom żywiołów, z których każdy ma własne, niepowtarzalne umiejętności. Awansuj swoich bohaterów na kolejne poziomy. Im częściej będą aktywni, tym silniejsi się staną! Uwolnij potęgę Spinjitzu i pokonuj kolejne fale przeciwników!
Bloons tower defense 4

Bloons tower defense 4

Gry Akcji?Zagraj w tę odmianę gry w Obronę Wieży, umieszczając w odpowiednich miejscach małpki, które będą przebijać balony.
Zombotron 2: Maszyna Czasu

Zombotron 2: Maszyna Czasu

Gry Akcji8,5W tym wydaniu Zombotronu jesteś robotem, który szuka paliwa do swojej maszyny czasu i w tym samym czasie chce zebrać jak najwięcej punktów. Do momentu kiedy Twoja maszyna nie zostanie napełniona paliwem, nie możesz się wydostać z planety! Uważaj na chodzące w koło fałszywe roboty.
Obrona Wieży Pokemona

Obrona Wieży Pokemona

Gry Przygodowe9,1Zajrzyj do laboratorium profesora Samuela Oaka i wybierz kulę Pokemona. W niej siedzi schowany mały Pokemon, którym musisz się dobrze zająć. Masz do wyboru Bulbasaura, Charmandera lub Squirtle. W pewnym momencie do laboratorium wpada grupa Pokemonów, które poszukują słodyczy. Walcz razem ze swoim Pokemonem ze złodziejaszkami!

Gry - Nowe gry Little Game