Wróć do Home
Pizza Tessy

Pizza Tessy

Dla Dziewczyn8,0To część serii z Tessą, tym razem chodzi o gotowanie. W tej grze możesz nauczyć się przygotowywać danie według przepisu. Zobaczysz jakich będziesz potrzebować składników i jak je przygotować, jak je pokroić i jak długo gotować lub piec. W tej części nauczysz się jak przygotować letnią pizzę Hawaï. Na końcu gry możesz wydrukować receptę i spróbować przyrządzić pizzę we własnej kuchni. Dużo przyjemności w zabawie!
Hallowinowy Cukierek

Hallowinowy Cukierek

Gry Zręcznościowe7,0Pomóż fioletowemu potworkowi zjeść wszystkie cukierki. Wyślij go we właściwym kierunku i będzie on przyczepiał się do miejsc, na które klikniesz. Ciekawa gra zręcznościowa równeż po Święcie Halloween!
Boxhead Halloween

Boxhead Halloween

Gry Akcji7,9Jest to zabawna wersja Boxhead! Zastrzel wszystkie figurki, które na Ciebie nadciągają!
Straszne Straszenie

Straszne Straszenie

Gry Przygodowe8,9Zwykle w grach Twoim zadaniem jest polowanie na duchy, ale w tej grze jest inaczej: sam jesteś duchem! Mieszkasz w wielkiej willi, w której w tym momencie świętuje jakieś 30 osób. Jest północ, zegar zaczyna wybijać godziny. Czas na Twoje własne święto! Napędź stracha jak największej ilości gości. Przeraź ich chowając się w łóżku, w wannie, między praniem i tak dalej. Aby się schować musisz przelecieć nad danym obiektem i kliknąć na belkę spacji. Możesz też kiedy osoby znajdą się blisko poruszyć różnymi przedmiotami. Czasem możesz wykorzystać super straszne efekty. Jeżeli nikt się nie przestraszy, to Twoja akcja była bezużyteczna: więc najlepiej straszyć tam, gdzie jest dużo ludzi. Im straszniejszą atmosferę wytworzysz, tym więcej punktów. A to znaczy też, że wejdziesz w posiadanie jeszcze większej ilości strasznej energii. postaraj się wykurzyć z willi wszystkich 30 gości. Dużo strasznej przyjemności!
Ucieczka z Domu Duchów

Ucieczka z Domu Duchów

Gry Przygodowe8,8Czy uda Ci się uciec z tego strasznego domu duchów? Spróbuj! Wykorzystaj w sterowaniu strzałki i belkę spacji.
Słodki makijaż Halloween

Słodki makijaż Halloween

Dla Dziewczyn9,0Jak chcesz wyglądać w Halloween? Spróbuj najpierw na tej dziewczynce. Łoj, można powiedzieć, że wygląda naprawdę strasznie!
Statek Duchów Scooby Doo

Statek Duchów Scooby Doo

Gry Przygodowe8,3Scooby Doo siedzi na statku duchów i musi spróbować wykonać z powodzeniem wszystkie zadania. Pomożesz mu w tym?
Kup Suknię Ślubną

Kup Suknię Ślubną

Dla Dziewczyn8,6W tej grze masz szansę być właścicielem sklepu. Twją specjalnością są suknie ślubne. W sklepie zjawiają się klienci, a Ty pomagasz im we właściwym wyborze. Obserwuj dobrze jaką suknię klientki chcą przymierzyć i kupić, dzięki temu masz szansę zarobić dużo pieniędzy. Po przejściu kolejnego poziomu, masz szansę kupić nowe suknie ślubne, nowe wnętrza oraz zatrudnić personel. Dzięki temu będzie można obsłużyc jeszcze więcej klientek i zarobić jeszcze więcej gotówki!
Szkoła Riddle 2

Szkoła Riddle 2

Gry Logiczne7,4Lekcja muzyki jest jak zwykle strasznie nudna. Czas więc aby się z niej wydostać.
Kaktus McCoy 2

Kaktus McCoy 2

Gry Przygodowe9,6Po tym jak Kaktus McCoy znalazł zielony kaktus, okazało się, że jest więcej grabieżców w polu widzenia! Dokładnie w momencie, kiedy zaczyna się walka o kaktus, nadciąga wszystko nieczcząca gwoździowa kula. Kaktus McCoy i i nieznana poszukiwaczka skarbów uciekają. Poszukiwaczka skarbów okazuje się być Ellą Windstorm i razem udają się na poszukiwanie skarbów. W kaktusie ukryta jest mapa. Ella pochodzi z plemienia Volados. Nagle para zostaje napadnięta przez bandytów i Kaktus McCoy bedzie musiał udać się dalej sam na poszukiwanie skarbu, ale z mapa w reku!

Gry - Nowe gry Little Game