Wróć do Home
Zaskakujące Figury

Zaskakujące Figury

Gry Logiczne9,0Szukaj grup identycznych figur, klikaj na nie i rozgrywaj je. Pusta przestrzeń jest wypełniana przez figury, po czym zostaje wykonane sprawdzanie, które figury są identyczne. W ten sposób masz szansę rozgrywać jednocześnie kilka identycznych serii. Kiedy już nie będzie można posunąć się dale pojawi się bomba. Za jej pomocą będzie można kliknąć na każdą obojętną figurę i ją usunąć, dzięki czemu wszystko się przesunie.
Klocki 21

Klocki 21

Gry Zręcznościowe9,2Rozegraj wszystkie podejrzane klocki z fotografii i przedrzyj się do końca poziomu. Klikaj na 2 lub więcej klocków o tym samym kolorze, aby je rozegrać. Jeśli uda Ci się zrobić dodatkowe kombinacje zarobisz bomby, które pomogą Ci na końcu poziomu oczyścić całe pole.
Pet Connect

Pet Connect

Gry Logiczne8,8Oczyść planszę usuwając z niej pary identycznych klocków.
Miecze i sandały

Miecze i sandały

Gry Akcji8,9Stwórz własnego Gladiatora i wyklucz z gry innych.
Mah Jongg Alchemy

Mah Jongg Alchemy

Gry Logiczne9,0Jest to fajna odmiana popularnej gry Mahjong! Zewnętrznie położone puzzle możesz usuwać klikając na puzzle z takim samym obrazkiem (jedynie po lewo lub po prawo) Musisz spróbować usunąć wszystkie puzzle z planszy.
Likwidowanie Wirusów

Likwidowanie Wirusów

Gry Zręcznościowe8,2Unieszkodliw wirusy! Uda Ci się to kładąc powyżej 3 (lub więcej) klocki tego samego koloru.
Miecze i sandały 2

Miecze i sandały 2

Gry Akcji8,9Udaj się do starożytnego Rzymu, miasta gladiatorów i walk na arenie. Na pewno znasz już grę Szable i Sandały 1 i znane Ci są zasady tej gry. Zasady gry Szable i Sandały 2 są podobne: należy stworzyć własnego gladiatora i dodać mu umiejętności ('skills') według własnego zamiaru. Twój gladiator może na przykład wyróżniać się wielką siłą, albo też wytrwałością czy zdolnościami czarowania. Następnie możesz zakupić broń dla niego, dołączyć czary czy czarodziejskie napoje. Kiedy Twój gladiator będzie gotowy, możesz zmierzyć się z innymi gladiatorami i w ten sposób nabierać doświadczenia i zacząć zarabiać złoto na zakup następnej broni. I tak Twój gladiator stanie się jeszcze silniejszy i może wygra następną walkę na arenie. Spróbuj na każdym poziomie Szabli i Sandałów 2 wybrać odpowiednią strategię gry. Kto wie, może uda Ci się wygrać wszystkie starcia i w ten sposób zostać największym gladiatorem wszechczasów!
Mah Jongg 1

Mah Jongg 1

Gry Logiczne8,2Zewnętrznie położone puzzle możesz usuwać klikając na puzzle z takim samym obrazkiem (jedynie po lewo lub po prawo) Musisz spróbować usunąć wszystkie puzzle z planszy.
Pająk Solitaire

Pająk Solitaire

Gry Logiczne8,5Pasjans Pająk jest wariantem gry w karty Solitaire. Chodzi o to, by rozegrać jak najszybciej karty z dziesięciu kupek.
Legendy Walk

Legendy Walk

Gry Sportowe9,9Czwórka bojowników, cztery techniki walk... co wybierzesz, aby odbyć niezapomnianą walkę?
Miecze i sandały 5

Miecze i sandały 5

Gry Przygodowe8,3Jesteś początkującym Gladiatorem. Kup wyposażenie i broń i spróbuj dostać się na szczyt.
Algeryjski Pasjans

Algeryjski Pasjans

Gry Logiczne7,7Spróbuj przenieść wszystkie karty z kolumn na 8 miejsc u góry.
Szybka Matematyka

Szybka Matematyka

Gry Logiczne9,6Czy jesteś dobry/dobra w rachunkach? Zagraj więc w tę matematyczną grę i rozwiąż jak najwięcej sum w podanym czasie!
Kopalnia Złota

Kopalnia Złota

Gry Zręcznościowe8,2Znalazłeś kopalnię. Musisz teraz sprawdzić czy możesz w niej znaleźć złoto. Sprzątaj gruzy, ale uważaj aby nie zbliżyć się do nich za bardzo. Rzuć odpowiednimi rzeczami w stronę muru aby wybić dwa lub więcej takich samych klocków.
Ucieczka z Domu Duchów

Ucieczka z Domu Duchów

Gry Przygodowe8,8Czy uda Ci się uciec z tego strasznego domu duchów? Spróbuj! Wykorzystaj w sterowaniu strzałki i belkę spacji.
Infiltrant w Powietrzu

Infiltrant w Powietrzu

Gry Akcji9,5Naklejka Ralph musi postarać się, aby złapać żywego Henryka! Ma do tego różne przydatne środki: aparaturę podsłuchową, kulę armatnią, harpuny i, last but not least: przyklejającą się łapkę. Te różne środki prowadzą do różnych sytuacji w których wykorzystać będzie można różne pomoce i przyrządy: przemyśl wszystko dobrze zanim dokonasz wyboru i obserwuj dokąd prowadzi Cię gra. Śmieszna i wyzywająca gra, dzięki której spędziesz wiele ciekawych chwil!
Niezniszczalny Czołg 3

Niezniszczalny Czołg 3

Gry Akcji9,5Spróbuj wznieść się w powietrze i tam zniszczyć jak najwięcej samolotów! W grze możesz wykorzystać zarówno modus "adventure" jak i modus "standard".
Drop Blocks

Drop Blocks

Gry Logiczne8,6Usuwaj z planszy grupy trzech lub więcej takich samych klocków.
Rzucający Oszczepem

Rzucający Oszczepem

Gry Sportowe9,4Jako sportowiec olimpijski musisz spróbować rzucić jak najdalej oszczepem! Masz pięć podejść, aby polepszyć swój wynik w stosunku do wyniku przeciwnika. Postaraj się zrobić najlepszą kombinację siły, kąta rzutu i szybkości!
Taxi w Nowym Jorku

Taxi w Nowym Jorku

Gry Zręcznościowe8,7Zaparkuj swoje żółte Taxi na żółtym okręgu i pojedź następnie dalej pokonując kolejne wyzwanie w parkowaniu! Na miniaturowej mapie zobaczysz gdzie znajdują się wszystkie punkty parkingowe. Możesz przy tym uważać na reguły panujące w ruchu ulicznym? W ten sposób poznasz Nowy Jork w bardzo szczególny sposób!
Hobo w Piekle

Hobo w Piekle

Gry Akcji9,3Ojojoj, gdzież tym razem wylądował nasz nieświeżo pachnący, bezdomny Hobo? W piekle! To najbardziej ekstremalne, co można sobie wyobrazić po wszystkich przygodach jakie ostatnio przeżył. Również tutaj Hobo musi sobie poradzić, tym razem w starciach z diabłami. Z Twoją pomoca na pewno mu się to uda, jak myślisz?
Zajęcie Dżungli

Zajęcie Dżungli

Gry Akcji9,3Wrogie wojska zajęły kawałek Twojej dżungli. Ta sytuacja musi się oczywiście zmienić i razem z innymi zwolennikami postanawiasz odzyskać swoją ziemię. Postaraj się, aby nie zauważył Cię przeciwnik: bo tylko wtedy będzie strzelał. Aby zwiększyć swoje posiłki będziesz potrzebować gwiazd: zbierz ich jak najwięcej! Postaraj się rozegrać wszystko tak, aby było jak najmniej ofiar starcia. Również ważnym jest, aby ratować VIPów, inaczej misja nie zostanie spełniona. Uważaj na wybuchające przedmioty!
Bitwa o Miasto

Bitwa o Miasto

Gry Akcji9,4Miasto zostało zajęte przez wrogich żołnierzy. Ty i Twoi przyjaciele chcecie oczywiście odzyskać wolność i robicie wszystko, aby zwalczyć wroga!Wróg może do Ciebie strzelać tylko wtedy gdy będzie Cię widział. Za każdą poległą po Twojej stronie ofiarę otrzymasz punkty strafne. Postaraj się ratować VIPów i zbieraj gwiazdy, dzięki którym powiększysz swe oddziały. Uważaj, niektóre przedmioty wybuchają!
Rosnąca Wieża

Rosnąca Wieża

Gry Logiczne9,3Klikaj na przedmioty, które dzięki temu zostaną przemieszczone na pole gry i zaczną rosnąć. Działaj tak, aby wszystkie osiągnęły maxymalny poziom: 'Lv.MAX'. Kolejność klikania jest bardzo ważna, ponieważ przedmioty mają na siebie wzajemny wpływ.
Strategy Defense 6

Strategy Defense 6

Gry Akcji9,2Obroń swoją bazę i spróbuj jak najszybciej zniszczyć zamek nieprzyjaciela.
Gridlock

Gridlock

Gry Logiczne9,2Przemieszczaj klocki tak, aby doprowadzić niebieski klocek do wyjścia!
Hobo w Niebie

Hobo w Niebie

Gry Akcji9,1Kolejna śmieszna gra z naszym bohaterem-śmierdziuszkiem Hobo! Po jego przygodach w piekle zajrzymy do nieba! Święty Piotr stoi przy drzwiach i próbuje zatrzymać Hobo: taki brudas nie pasuje do niebieskich przestworzy. Możesz pomóc Hobo przejść przez wrota nieba i pozbyć się złośliwych aniołów? W tę grę możesz zagrać na trzech stopniach trudności: łatwym, normalnym i trudnym/.
Pustynny Rabuś

Pustynny Rabuś

Gry Akcji9,2Pokaż, że potrafisz więcej niż Robin Hood! Wykonuj wszystkie zlecenia, aby do Twojej kolekcji dołączyć skradzione chełmy, broń, skarby i trofea. Zlecenia będą pojawiać się w górze ekranu. Idź przez to pustynne miasto i zbieraj jak najwięcej skarbów. Uważaj na przeszkody, dziury w drodze i uzbrojonych stróży. To bardzo fajna gra przygodowa!
Super Czołgi 2

Super Czołgi 2

Gry Logiczne9,2Masz przed sobą dalszy ciąg gry: Super Czołgi. Również w tej grze musisz strzelać do skrzyń, murów i oczywiście innych czołgów wroga! Inne czołgi strzelają również w stronę Twojego super-czałga, uważaj więc gdzie i jak jedziesz! Próbuj ciągle ulepszać swoje czołgi, dzięki punktom, które zarabiasz. Dzięki temu możesz z'upgradować swoje pole widzenia, broń, szybkość i techniki strzelania. Masz również możliwość zarobienia różnej broni. Wybierz stopień trudności (łatwy, normalny, trudny) i zacznij z walką czołgów!
Szary Go 2

Szary Go 2

Gry Zręcznościowe9,1Profesor, który w grze 'Szare cudo' wykreował specjalne stworzenie, również teraz przez przypadek stworzył szare, wygłodniałe jestestwo. Im więcej stworek je, tym staje się większy. A im większy się staje, tym bardziej jest głodny! W tej śmiesznej grze sterujesz szarym drabem i pochłaniasz wszystko, co jest mniejsze od Ciebie. Uważaj jednak, aby nie zostać połkniętym przez obiekty, które są większe od Ciebie!
Kubusjum

Kubusjum

Gry Logiczne9,1Spróbuj za pomocą jak najmniejszej ilości strzałów zestrzelić z sufitu jak najwięcej zielonych sześcianów do czasu, kiedy otrzymasz odpowiednią ilość punktów. Możesz wystrzeliwać kulki w najróżniejszych wymiarach, ale też i bomby. Za zielone sześciany otrzymasz dodatkowe punkty, ale czerwone, wrogie, obniżą Twój wynik. Niebieskie są neutralne.
Gun Mayhem

Gun Mayhem

Gry Akcji9,2W tę ciekawą grę platformową i w strzelanie możesz zagrać w modusie 'Compaign', gdzie musisz podjąć wyzwania, dzięki którym możesz rozegrać na przykład nową broń. W modusie 'Custom' możesz zagrać w standardową grę w pojedynkę lub z innymi graczami (maksymalnie 4). Wybierz osobowość, która Ci najbardziej odpowiada, dopasuj ją do swych życzeń i wdaj się w walkę z wrogiem!
Moje Małe Wojsko

Moje Małe Wojsko

Gry Akcji9,2Walcz w czarodziejskim świecie, w którym Małe Wojsko jest zagrożone przez różnych wrogów! Za każdym razem kiedy uda Ci się zwalczyć wojsko wroga wygrasz 'mitologiczne kule' i zdobędziesz możliwość kupienia nowych osobowości i broni na wyższych poziomach. Wybierz najpierw swoją osobowość i stopień trudności: Khan Kong (łatwy), Marchesa (normalny) lub Shahanshah (trudny). Po prawej stronie ekranu zobaczysz swoich wrogów. Wyślij swoich żołnierzy na pole bitwy. Im silniejsze jednostki tym więcej energii (mana) kosztują. Aby zwalczyć wroga możesz skorzystać równeż z zaklęć, które też kosztują energię. Obchodź się więc strategicznie z energią, aby nie skończyła się w nieodpowiednim momencie. Spróbuj utrzymać swą osobowość przy życiu, jak długo belka życia jest pełna tak dalece robisz swe zadanie dobrze! Kiedy cel (w górze ekranu) zostane osiągnięty -wygrałeś!
Obrona Wieży Pokemona

Obrona Wieży Pokemona

Gry Przygodowe9,1Zajrzyj do laboratorium profesora Samuela Oaka i wybierz kulę Pokemona. W niej siedzi schowany mały Pokemon, którym musisz się dobrze zająć. Masz do wyboru Bulbasaura, Charmandera lub Squirtle. W pewnym momencie do laboratorium wpada grupa Pokemonów, które poszukują słodyczy. Walcz razem ze swoim Pokemonem ze złodziejaszkami!
W Poszukiwaniu Mleka

W Poszukiwaniu Mleka

Gry Przygodowe9,1Ten kotek ma wielką ochotę napić się mleka. Tylko pojemnik, w którym normalnie znajduje się mleko jest zupełnie pusty...co teraz? Pomóż temu kotkowi i korzystając z mapy znaleźć mleczny skarb. Tak, aby nigdy już nie musiał błagać o mleko.
Platform War

Platform War

Gry Akcji9,2Masz przed sobą ciekawą grę w strzelanie, w której na 15 poziomach żołnierze na zmianę walczą ze sobą. Masz do wyboru 7 jednostek. Każda jednostka ma w posiadaniu charakterystyczną dla siebie broń. Postaraj się zdobyć jak najwięcej doświadczenia i przechodzić na coraz wyższe poziomy, korzystając z różnych rodzajów broni. W grze masz do dyspozycji modus 'free battle'! W dole ekranu zobaczysz jakie masz wyniki i do kogo należy kolejna akcja. Tam znajdziesz również mapę z obrazem okolicy. Na każdą napaść otrzymujesz 20 sekund, postaraj się więc, aby każdą akcję wykonać jak najlepiej i jak najcelniej! W grze musisz wziąć pod uwagę kierunek wiatru. Powodzenia w tej, liczącej 25 poziomów, grze!
Szary Go

Szary Go

Gry Zręcznościowe9,1Pewnemu profesorowi wydaje się, że wymyślił perfekcyjny środek czystości do łazienek. Produkt, który nazwał 'grey goo' -'Szary Go' zjada po prostu cały brud! Powstaje jednak pytanie czy ten środek połyka tylko brud! W tej śmiesznej grze Ty jesteś zarządzającym 'Szarym Go' i Twoim zadaniem jest połknięcie wszystkiego, co jest mniejsze od Ciebie.
Czempion 3D

Czempion 3D

Gry Sportowe9,1Masz przed sobą ciekawą grę w piłkę nożną, w której masz do wyboru wiele drużyn piłkarskich. Wybierz najpierw swoją drużynę i mecz może się zaczynać! Postaraj się zabrać jak najwięcej punktów!
Ognisty Chłopak i Wodna Dziewczyna 2

Ognisty Chłopak i Wodna Dziewczyna 2

Gry Logiczne9,1Postaraj się, aby woda i ogień się nie zetknęły w labiryncie w Świątyni Światła! Na każdym poziomie masz do wykonania inne zadania. Są poziomy, na których musisz jak najszybciej znaleźć się przy wyjściu i przy tym zebrać jak najwięcej diamentów. Na innym poziomie ognisty chłopak i wodna dziewczyna muszą udać się na poszukiwanie zielonego diamentu. A na jeszcze innym poziomie jest zupełnie ciemno i dlatego trudno jest bezpiecznie poruszać ognistym chłopcem i wodną dziewczyną. Uważaj na czarny olej: ten niszczy zarówno chłopaka jak i dziewczynę. Gra pełna ciekawych wyzwań, która nie nudzi. Spróbuj pobić wszystkie rekordy!
Obsługa 2

Obsługa 2

Gry Zręcznościowe9,2Przynoś zamówione dania z kuchni, podawaj je do stołu, przy którym siedzą klienci, a następnie posprzątaj stół.
Truck Bonanza

Truck Bonanza

Gry Wyścigowe9,1Jedź swym autem do mety, ale tak, aby go nie za bardzo uszkodzić.
Raze

Raze

Gry Akcji9,2Na niektórych poziomach jesteś członkiem grupy i musisz zwalczyć wroga grupowo. Uważaj, aby nietrafić w członków własnej grupy i zadbaj o to, aby przejąć jak najwięcej bonusów, zanim zrobi to Twój przeciwnik. Na początku gry możesz stworzyć swój własny profil, dzięki temu zagrasz w tę grę w swoim stylu.
Polowanie Na Złoty Dzwonek

Polowanie Na Złoty Dzwonek

Gry Wyścigowe9,1To wyzywająca i szybka trasa wyścigu, pełna pułapek i przeszkód. Odszukaj złote dzwonki i skacz w ich kierunku we właściwej kolejności. Kolejność odcyfrujesz dzięki liczbą w górze ekranu.
Pizzeria Toniego

Pizzeria Toniego

Gry Zręcznościowe9,0Twoim zadaniem jest dostarczenie zamówionych pizz na dany adres we wsi. Uważaj, aby nie potrącić pieszych, ale nie daj się klaunom i złodziejom! Użyj Nitro, aby wykonać szybkościowy boost. Nowe auta możesz kupić u Sala, którego salon mieści się na południe od Pizzerii. Za pomocą radaru u góry, po prawej stronie możesz zobaczyć jak Ci idzie z zamówieniami i jakiej jakości jest pizza.
Poszukiwacz złota 9

Poszukiwacz złota 9

Gry Zręcznościowe8,4Spróbuj zebrać dostateczną ilość diamentów i złota i w ten sposób zarobić pieniądze na przejście na następny poziom gry.
Łapanie Prosiaczków

Łapanie Prosiaczków

Gry Zręcznościowe9,0Ktoś zapomniał zamknąć drzwi chlewika i teraz uciekają z niego wszystkie prosiaczki. Spróbuj wyłapać wszystkie świnki zanim skończy się dzień.
Strojenie Psa 4

Strojenie Psa 4

Dla Dziewczyn9,0Ubierz pięknie te pieski. Niektóre stworzenia musisz najpierw wykąpać zanim je ubierzesz!
Skoki Delfinów 4

Skoki Delfinów 4

Gry Przygodowe9,0Spróbuj w ciągu 2 minut wykonać jak najwięcej sztuczek. Kiedy uda Ci się zrobić dobry skok nabierzesz szybkości.

Gry - Najlepsze gry Little Game