Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Następny!. Zagraj też w inną z gier Menu na Multumgier !

Następny!

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Następny!"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Następny!"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Cóż to za szczególny piesek: potrafi om tworzyć skamieniałe klony samego siebie. To korzystne, bo siedzi uwięziony w podziemnym ciągu korytarzy, z którego próbuje się wydostać. Skamieniałe klony może wykorzystać jako podwyższenie, kiedy będzie musiał wysoko skoczyć. Podobne kamienne stopnie można tworzyć kiedy piesek unosi się w powietrzu: dzięki temu będzie mógł omijać metalowe ostrza. Ostrza są bardzo niebezpieczne. Im mniej kamiennych klocków użyjesz, tym więcej gwiazdek, a więc i punktów zarobisz.

Sterowanie grą

Za pomocą strzałek w lewo i w prawo można chodzić, strzałka w górę to podskok. Chcąc stworzyć kamienną kopię pieska, kliknij na spację. Możesz to jednak robic ogtraniczoną ilość razy na każdym poziomie. Klikając na X, pozbędziesz się ostatnieko kamiennego klocka. Chcąc zacząć poziom od nowa kliknij na R.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/next-please.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Następny! Little Game